NORFA

1997 m. įsteigta UAB „Norfos mažmena“ yra viena iš dinamiškiausiai besivystančių mažmeninės prekybos bendrovių Lietuvoje. Bendrovė valdo 132 parduotuves ir pagal jų skaičių yra trečia šalyje.

„Norfos mažmena“ priklauso „Norfos“ įmonių grupei, ir kartu su bendrove „Rivona“, užsiimančia logistikos, tarptautinių krovinių gabenimo, nekilnojamojo turto nuoma ir kita veikla, sudaro grupės branduolį.

„Norfoje“ dirba 3309 darbuotojai. Bendrovėje įdiegta bei nuolat tobulinama lanksti darbo užmokesčio ir darbuotojų skatinimo sistema.
Sparčią bendrovės plėtrą ir gerus finansinius rezultatus lemia lietuviškų prekių gausa „Norfos“ prekybos centruose, aptarnavimo kokybės gerinimas bei efektyvi nuolaidų sistema. „Norfa“ siekia, kad įmonės prekybos taškuose būtų nustatytas optimalus prekės kokybės ir kainos santykis.

Tinklas reguliariai rengia nuolaidų akcijas. Kiekviena „Norfos mažmenos“ parduotuvė turi licenciją prekiauti alkoholio ir tabako gaminiais. Pastaraisiais metais „Norfa“ yra išsikovojusi vienos iš geriausiai dirbančių įmonių Lietuvos mažmeninės prekybos rinkoje vardą.

„Norfos mažmenos“ savininkai - grupė fizinių asmenų, Lietuvos Respublikos piliečių.

„Norfos mažmenos" įstatinis kapitalas sudaro 12,12 mln. litų.

Bendrovės būstinė įsikūrusi Savanorių pr. 176, Vilniuje.